Skip to content

Jak by vypadala naše spolupráce?

Pokud přesně nevíte jaký typ, sklon střechy či rozměr stavby zvolit, nevadí to. Dle předchozích zkušeností vám pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

Dohoda o provedení práce
Pokud se s námi rozhodnete spolupracovat, na úvod společně sepíšeme krátký dokument, který bude specifikovat stavbu, termín zhotovení a cenu.
1
Příprava výrobních plánů
Dle již dohodnutého návrhu si připravíme 3D model celé stavby. Výstupem budou přesné plány každého prvku, což nám usnadní práci a zajistí, že vše bude na stavbě sedět.
2
Hoblování, spoje a betonáž
Stavební řezivo si ohoblujeme na požadovaný profil a pustíme se do opracování všech prvků a výrobu spojů. V průběhu si k vám odskočíme zabetonovat základové patky, abychom těsně po vytvrzení mohli stavět.
3
Finální úprava povrchu
Nakonec provedeme finální úpravy povrchu. Srazíme hrany a vibrační bruskou přebrousíme všechny pohledové strany, aby povrch byl pěkně hladký. Všechny díly opatříme průhledným podkladovým nátěrem, který chrání dřevo před zamodráním, plísním a dřevokazným škůdcům.
4
Montáž
Všechny prvky, které opouští naší dílnu již mají finální podobu, to znamená že u vás je stačí pouze složit. Montáž nám v průměru zabere 2-3 dny a vy můžete stavbu hned po dokončení užívat.
5
3d model
Realizace

Co pro vás ještě můžeme udělat?

I když jako tesaři již máme hotovo, celá stavba většinou nekonči naší rukou. Nejčastěji je potřeba ještě šikovného pokladače a klempíře. S ostatními řemeslníky dlouhodobě spolupracujeme a rádi vám ne ně předáme kontakt.