Jak by vypadala naše spolupráce?

Pokud přesně nevíte jaký typ, sklon střechy či rozměr stavby zvolit, nevadí to. Dle předchozích zkušeností vám pomůžeme vybrat to nejlepší řešení.

Dohoda o provedení práce
Pokud se s námi rozhodnete spolupracovat, na úvod společně sepíšeme krátký dokument, který bude specifikovat stavbu, termín zhotovení a cenu.
1
Příprava výrobních plánů
Dle již dohodnutého návrhu si připravíme 3D model celé stavby. Výstupem budou přesné plány každého prvku, což nám usnadní práci a zajistí, že vše bude na stavbě sedět.
2
Hoblování, spoje a betonáž
Stavební řezivo si ohoblujeme na požadovaný profil a pustíme se do opracování všech prvků a výrobu spojů. V průběhu si k vám odskočíme zabetonovat základové patky, abychom těsně po vytvrzení mohli stavět.
3
Finální úprava povrchu
Nakonec provedeme finální úpravy povrchu. Srazíme hrany a vibrační bruskou přebrousíme všechny pohledové strany, aby povrch byl pěkně hladký. Všechny díly opatříme průhledným podkladovým nátěrem, který chrání dřevo před zamodráním, plísním a dřevokazným škůdcům.
4
Montáž
Všechny prvky, které opouští naší dílnu již mají finální podobu, to znamená že u vás je stačí pouze složit. Montáž nám v průměru zabere 2-3 dny a vy můžete stavbu hned po dokončení užívat.
5
3d model
Realizace

Co pro vás ještě můžeme udělat?

I když jako tesaři již máme hotovo, celá stavba většinou nekonči naší rukou. Nejčastěji je potřeba ještě šikovného pokladače a klempíře. S ostatními řemeslníky dlouhodobě spolupracujeme a rádi vám ne ně předáme kontakt.